İZMİR BEYDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı Kılavuzları hk.

TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Müdürlüğü tarafından “4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı” düzenlemektedir.   Ülkemizde düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarlarının temel amacı, öğrencilerimizin bilimle buluşmasını, bilime ve bilimsel düşünceye ilgi duymasını sağlamaktır. Bilim Fuarları, orta öğretimde bilim kültürünün geliştirilmesine yönelik olarak MEB’e bağlı okullarda, BİLSEM’lerde ve Mesleki Eğitim Merkezleri’nde düzenlenen bilimsel faaliyetlerdir.   Okullarda gerçekleştirilen bu Fuarlarla, 5-12. Sınıf öğrencilerinin kendi belirledikleri konular üzerinde araştırma yapabilecekleri, araştırmalarının sonuçlarını sergileyebilecekleri, eğlenerek öğrenebilecekleri bir ortam oluşturulması amaçlanmaktadır.
 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı Kılavuzları hk.

2018-2019 yılı Çağrı Dönemi için 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı kapsamında fuarların gerçekleştirilmesinde yardımcı olmak üzere 5 adet kılavuz hazırlanmıştır.

 

  • Öğretmenler için 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Kılavuzu
  • Okul Müdürleri için 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Kılavuzu
  • Öğrenciler için 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Kılavuzu
  • Veliler için 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Kılavuzu
  •  İzleyiciler için 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Kılavuzu

 

Kılavuz boyutları e-posta ekinde gönderilmeye uygun olmadıkları için ilgili sayfalarımızdaki linkleri aşağıda sizinle paylaşılmaktadır.  

 

http://bilimiz.tubitak.gov.tr/

http://www.tubitak.gov.tr/4006

 

Konu hakkında soru/görüşlerinizi bt4006@tubitak.gov.tr adresine gönderebilirsiniz.

Beydağ Hükümet Konağı Kat 3 Beydağ / İZMİR - 0 232 592 64 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.